piątek, 25 stycznia 2019

Glam Nails Challenge December - Mikołaj (Santa Claus)

kolejne zdobienie, które powstało w ramach grudniowego wyzwania glam nails challenge na instagramie, czyli... święty Mikołaj :) wiem, że mamy już styczeń, ale jest zima i zrobiło się biało, więc w sumie chociaż tyle się zgadza :D no i jeszcze raz zaznaczę, że w ankiecie na insta czy to nie przegięcie publikować Mikołaja w styczniu, powiedzieliście że nie, więc go wrzucam ;)
szukając inspiracji w internecie, wiedziałam że mój mikołaj będzie malutki i okrąglutki, jednak nie chciałam bezczelnie zżynać od kogoś pomysłu, więc szukałam bardziej grafik przedstawiających Mikołaje, a i tak mój wyszedł w końcu zupełnie inny... :D (ale i tak na dole wrzucam Wam moją główną inspirację)

Mikołaja i to co koło niego (czyli worek z prezentami, a nie jak wiele osób sądziło - dzwoneczek :P) malowałam ręcznie lakierami do paznokci i cienkim pędzelkiem, który kiedyś kupiłam w sklepie plastycznym. tylko oczy i białe elementy czapki  Mikołaja zrobiłam sondą.


next nail art, which I made for december's glam nails challenge on IG - Santa Claus :) I know it's january already, but it's cold and now also white, so at least this matches :D and once again I want to say, I asked you on my instastories if it's not too much to handle to post Santa in January and everyone said, it's ok. so here it is - my Santa mani ;)
I knew from the beginning that he will be small and chubby, but I didn't want to just recreate someone's mani, so I was looking for some inspiration among christmas graphics on internet (you'll find my main inspiration at the end of this post).

I handpainted Santa and this what is next to him (it's his bag with presents, not a bell - like some people thought :D) with nail polishes and thin brush (bought in some craft store). only Santa's eyes and some white elements of his cap was done with dotting tool.
inspiration source: fotolia.com

2 komentarze:

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...