poniedziałek, 18 czerwca 2018

colour alike - kolekcja wiosna/lato 2018 (spring/summer 2018 collection)

oficjalnie lato niby jeszcze się nie rozpoczęło, ale pogoda od dawna zdaje się mówić co innego i już od dłuższego czasu na rynku pojawiło się wiele letnich kolekcji lakierów. dziś chciałabym Wam pokazać jeszcze wiosenno-letnią kolekcję od colour alike.
w jej skład wchodzi 10 kremowych lakierów, nie zawierających żadnych, nawet najmniejszych drobinek. za duży plus tej kolekcji uważam to, że wszystkie kolory do siebie pasują i wszystkie - bez wyjątku - kryją przy dwóch standardowych warstwach, co nie jest takie oczywiste, szczególnie w przypadku bardzo jasnych odcieni. tu krycie jest idealne. sama konsystencja lakierów jest też bardzo przyjemna do współpracy - nie za gęsta i nie za bardzo lejąca.

oficially summer still haven't started yet, but weather seems to say something different for a long time. also on nail polish market appeared a lot of summer collections. today I'd like to show you spring-summer collection from colour alike.
it contains 10 creme shades without any particles. this collection has a huge plus from me for all shades match to each other and all polishes has good coverage and are fully opaque in two easy coats. well, it's not so obvious - especially in very light shades. here we have perfect coverage. and consistency of polishes is really great - they are not too thick and not too runny.
kolory to odwzorowanie propozycji odcieni pantone i kolorów, które pojawiały się w pokazach mody w kolekcjach wiosna/lato 2018. w kolekcji jest dość dużo różnych kolorów, ale znajdziemy tam m.in. 4 różne fiolety i wydaje mi się, że to trochę za dużo. i tak naprawdę w tych lakierach nie ma wiele szaleństwa. colour alike przyzwyczaiło nas do różnych drobinek i ciekawych wykończeń, a w tej kolekcji zdecydowanie mi tego zabrakło. co oczywiście nie zmienia faktu, że pod względem technicznym lakiery są bardzo dobre i warte polecenia :) do kupienia na colorowo.pl

all colors are representation of pantone shades and all of them was on a runway in spring/summer 2018 collections. there are a lot of various colors in this collection, but there are 4 shades of purple in it - which in my opinion is a bit too much. and to be honest I think there's nothing crazy in this collection, it's even a bit boring for me... colour alike accustomed us to various particles and interesting finishes of their polishes and you don't find any of it in this collection. but nonetheless these polishes are great and worth to try :) you can purchase it on colouralike.com
który z nich podoba Wam się najbardziej? / which one is your favourite?

7 komentarzy:

 1. Wszystkie są śliczne ale fiolety ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie kolory piękne :D najlepsze granaty <3

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie najbardziej urzekły: żółty, zielony, turkusowy i czerwony - są takie żywe i kolorowe - idealne na lato :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Żółty zdecydowanie wpadł w moje gusta, bo akurat takiego koloru szukam. Ostatnio mam fazę na żółte paznokcie hahaha

  OdpowiedzUsuń
 5. Najbardziej czerwony, późniejbdwa odcienie zielonego i żółty. Reszta do mnie nie przemawia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobają mi sie w sumie wszystkie, oprócz niebieskich. ;) Ale też mam wrażenie, że to takie dość popularne i łatwe do zdublowania odcienie.

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...