czwartek, 9 listopada 2017

orly - elation generation

to jeden z tych lakierów, który był kiedyś na mojej wishliście lakierowej i bardzo długo chciałam go mieć. w końcu kupiłam go na którychś targach beauty forum. jednak jak to ja - zresztą myślę, że taki po prostu jest los lakieromaniaczek :D - chciałam go, chciałam, a jak już go zdobyłam (dawnooo, co widać po nakrętce i starym designie butelek), to na pomalowanie czekał naprawdę długo :D ale w końcu się doczekał.
a jaki jest sam lakier elation generation? to dość przejrzysta i lekko mleczna różowo-koralowa baza z holograficznym brokatem. całość wygląda bardzo fajnie, bo baza jest na tyle prześwitująca, że bardzo dobrze widać spod niej holograficzne drobinki z poprzedniej warstwy. jednocześnie lakier nienajgorzej kryje. ja dałam dwie warstwy i było lekko widać zarys wolnego brzegu paznokci. mi to nie przeszkadza, ale jeśli ktoś chce uzyskać pełne krycie, najlepiej będzie dać 3 warstwy.
zawsze widziałam ten lakier jako elegancki i delikatny, pasujący do letnich, zwiewnych sukienek :) i tak mi się właśnie kojarzy. jest po prostu dziewczęcy.

today I'm gonna show you nail polish which was on my wishlist since forever and I wanted it very bad for a long time. then I finally bought it at beauty forum fairs but as I got it (looong ago, which you can tell by this grey cup and old bottle design), I put it to the drawer and forgot about it a bit. well, I think it's not just me, but that just the fate of polishaholics, that polishes have to wait for a long time to land on our nails :D but this one finally made it.
elation generation is a jelly transparent and a bit milky pinky-coral base with holographic glitter. it looks really great, because its base is transparent enough to show all that glitter from beneth layers of polish. at the same time it has quite good opacity. I used two coats and nail edges was visible only little bit. I didn't bother, but if you want full coverage, better use three coats.
I've always thought of this polish (and I still do) it's ellegant, delicate and it fits to gauzy dresses :) and it's exactly like it - just girly.


światło dzienne, sally hansen - diamond strength, 2 warstwy orly - elation generation, bez topu
daylight, sally hansen - diamond strength, 2 coats of orly - elation generation, without topcoat

9 komentarzy:

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...