niedziela, 9 lutego 2020

niezimowe węże | non-wintery snakes

dziś chciałabym Wam pokazać zdobienie, które zdecydowanie nie jest zimowe, ale właściwie zupełnie o nim zapomniałam. to węże w nieco tropikalnym albo pustynnym (?) klimacie, które zrobiłam i nosiłam jak jeszcze było ciepło (tak, to było dość dawno temu :P). jest to też jeszcze jedno zdobienie, do którego użyłam jednego z lakierów z letniej kolekcji orly (Euphoria) - błękitnego "on your wavelength".
na błękitnej bazie odbiłam stemple z płytki born pretty store BP-A04 Passionate Desert, używając złotego lakieru do stempli born pretty "in fire" i czarnego z B. loves plates. niektóre węże pokolorowałam na stemplu (reverse stamping) i przeniosłam na paznokcie, a później na całość nałożyłam top z glisten & glow. i to tyle :)

today I'd like to show you some nail art which definitely is not a wintery one, but I actually forgot about it a bit, so here it is. snakes in kind with tropical or desertish (?) vibes, which I did when was warm outside (I know, it was a really long time ago :P). it's also one more nail art when I used one of orly's Euphoria polishes - baby blue "on your wavelength".
on this blue base I stamped snakes and leaves from born pretty stamping plate born pretty stamping plate BP-A04 Passionate Desert, using gold born pretty stamping polish "in fire" and black one from B. loves plates. I coloured some of the snakes on stamper (reverse stamping method) and then I transferred them onto nails and in the end I applied glisten & glow top coat. and that's it :)


orly - nail defense, 2 warstwy orly - on your wavelength, stemple, top glisten & glow hk girl
orly - nail defense, 2 coats of orly - on your wavelength, stamping, glisten & glow hk girl top coat

3 komentarze:

  1. Lovely and cool snake manicure! I do like snakes :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. w takim wydaniu nawet lubię węże, choć na żywo bardzo się ich boję. miałam zamiar kiedyś wypróbować ten wzór, bo płytka od dawna leży, ale do tej pory nosiłam z niej tylko te pszczoły czy tam inne skrzydlate owady ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Super kolory, idealnie do siebie pasuja

    OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...