wtorek, 19 marca 2019

orly - nebula (deep wonder - winter 2018 collection)

po chwilowej przerwie przychodzę do Was z kolejnym lakierem z zimowej kolekcji orly deep wonder. tym razem jest to niebiesko-fioletowy glassfleck o nazwie nebula. jak już wspominałam, wiele osób określa ten lakier (podobnie jak dwa inne z tej kolekcji - lucid dream i retrograde) jako metaliczny, jednak moim zdaniem to typowy lakier glassfleckowy. w ciemnej bazie o kolorze blurple znajdziemy mnóstwo większych skrzących drobinek o nieregularnych kształtach, które jednak na paznokciach tworzą gładką taflę - nie odstają i nie haczą jak brokat. w ogóle muszę przyznać, że lakier nebula jest bardzo ciekawy i niepowtarzalny :) prawdziwy unikat i jeśli lubicie błyskotki, to warto go mieć :) a do tego super kryje już przy jednej warstwie, chociaż wiadomo, że druga zawsze pogłębi kolor i w moim przypadku da jakieś wymagiinowane poczucie "pełności" manicure'u ;)

wszystkie lakiery orly dostaniecie na orlybeauty.pl

after short break I'd like to show you next orly polish from their winter collection deep wonder. it's blue-purple (called brurple) glassfleck polish called nebula. as I mentioned before, many people say this polish (as well as two others from this collection - lucid dream and retrograde) has metallic finish, but for me it's 100% glassfeck. in dark blurple base we have loads of larger shimmering particles irregular in shape. but as in glassflecks, these particles don't behave like glitter - polish dries to smooth finish. and I have to admit nebula is a really interesting and unique polish :) if you like all that glitters, you should have it :) and it has also great qulity - it's fully opaque in even one coat, although two coats give it more depth and  - in my case - I have this feeling my manicure is complete ;)


orly - nail defense, 2 warstwy orly - nebula, bez topu
orly - nail defense, 2 coats of orly - nebula, without topcoat
 


2 komentarze:

  1. Cudowny kolor i moja ulubiona długość paznokci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny jest! Na paznokciach podobał mi się o wiele bardziej niż Retrograde :)

    OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...