sobota, 24 listopada 2018

orly - snuggle up (the new neutral - fall 2018 collection)

muszę przyznać, że mimo iż w jesiennej kolekcji orly the new neutral są prawie same kremy i do tego mocno stonowane jeśli chodzi o kolory, to jest tam naprawdę dużo odcieni, które bardzo mi się spodobały. tak jest na przykład z nudziakiem, który pokażę Wam dzisiaj. lakier ma nazwę snuggle up i jest najsłabiej kryjącym lakierem z całej kolekcji. nie zmienia to jednak faktu, że kryje przy dwóch warstwach (no chyba, że macie bardzo długie paznokcie lub lubicie nakładać bardzo cienkie warstwy. ja preferuję jednak te grubsze, a do tego mam małe i krótkie paznokcie, więc u mnie idealnie spisują się 2 warstwy). nie jest to jednak transparentny lakier, po tych dwóch warstwach nic nie prześwituje i nie widać końcówek paznokci. a sam lakier ma ciekawy jak na nudziak kolor. no i nie jest kredowy, ani mocno podbity bielą, tyko taki jogurtowy. i przez to taki... delikatny. nie wiem, czasem nudziaki - mimo że są ładne - potrafią tak bardzo odcinać się od dłoni. ten lakier potrafi jakby stapiać się ze skórą dłoni, ale w takim dobrym sensie - nie do końca wiem jak to wytłumaczyć :D jednak słowo "delikatny" określa go najlepiej ;)

lakiery orly kupicie na orlybeauty.pl


there are almost only creme shades in orly fall collection - the new neutral and they are all very toned and calm, but I have to admit there are many colors I really liked. for example this nude shade. it's called snuggle up and is the least pigmented from all polishes from this collection. it has good opacity though - it requires only two coats (well, maybe if you have very long nails or you prefer to apply polish with really thin coats, then you might need another coat. I like to apply polish with a bit thicker coats and I have small and short nails, so in my case this polish is a great two-coater). but it's not a transparent polish - two coats give you full opacity and there are no bold places and visible nail line. and the color of this polish! it's very interesting. and this polish isn't chalky and doesn't have a lot white in it - I'd call it yoghurt finish. and it's so delicate. sometimes nude shades - even the pretty ones - are totally different from skin tone, I don't know. but this one literally melts with skin - and I mean in a good way. I don't know how to explain that :D but word "delicate" describes this polish the best ;)


orly - nail defense, 2 warstwy orly - snuggle up, bez topu
orly - nail defense, 2 coats of orly - snuggle up, without topcoat

6 komentarzy:

 1. wcale nie tak łatwo znaleźć idealnego nudziaka, przy którym nasz odcień skóry nie wygląda na siny lub zaczerwieniony. ja wciąż takiego nie znalazłam, ale ten bardzo mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak, wiem bo sama się trochę naszukałam. ale trzeba po prostu próbować różnych i w końcu znajdziesz ten idealny ;)

   Usuń
 2. Wygląda tak naturalnie. Masz rację, że czasem nudziaki potrafią wyglądać dość sztucznie mimo, że są jasne itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nooo... i w sumie nie wiem od czego to zależy. ja zauważyłam, że z moją skórą gryzą się te, które mają w sobie coś z fioletu :P ale ten jest świetny!

   Usuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...