wtorek, 5 grudnia 2017

mandale na gradiencie | mandalas on gradient

kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza, czasami przydaje się odrobina koloru. ja zawsze w ten sposób podchodziłam do jesieni i zimy i szarugę za oknem próbowałam zrekompensować jaskrawymi lakierami do paznokci. ostatnio coraz częściej mam ochotę malować paznokcie stonowanymi i ciemniejszy lakierami, ale zdecydowanie nie odstawiam w zimnej połowie roku jasnych i jaskrawych kolorów. stąd dzisiejsze zdobienie, które nosiłam stosunkowo niedawno.
mam Wam do pokazania kilka lakierów orly, jeszcze z letniej kolekcji coastal crush i od początku miałam ochotę połączyć je na paznokciach. a że do tego ciągle uczę się stempli i coraz bardziej się z nimi oswajam, więc postanowiłam dodać do zdobienia stemple.
na ostatnich targach beauty forum kupiłam sobie dwa świetne stemple u Ani (B z B loves plates). i wiecie co Wam powiem? naprawdę widzę, że jednak sprzęt robi ogromną różnicę, wszystko dobrze się nimi odbijało i od razu miałam ochotę coś wystemplować. i tak z połączenia letnich lakierów orly i stemplowania powstał dość jaskrawy gradient z mandalami.
wzór pochodzi z płytki BP-L051 z born pretty store, na której są same mandale. nie znam się na tym jakoś bardzo, ale w porównaniu z kilkoma innymi płytkami, które mam - w tym z moim najnowszym nabytkiem, płytką B loves plates - płytka z bps ma bardzo płytko wyżłobione wzory, przez co czasami nie chcą się w ogóle zbierać i odbijać - jakby lakieru na wzorze było zbyt mało, przez co za szybko zasycha, czasem jeszcze na płytce. ale nie czepiam się. wzory bardzo mi się podobają (zresztą ja w ogóle mam trochę świra na punkcie mandali ;) ), a trochę uporu, determinacji i bardzo dużo lakieru do stempli wystarczy, by odbić to, co chcemy :)

płytkę możecie kupić tu (klik), a stemple i inne akcesoria do stemplowania u Ani (klik)


when weather starts to be unpleasant, it's nice to add some colors to this dull reality. I've always done that during autumn and winter and tried to recompensate grey days with colorful and vivid nail polishes. lately I feel like using more toned and darker polishes, but I definitely don't abandon bright and vivid shades in autumn-winter season. and because of that, today I'm gonna show you some colorful nail art, which I was wearing not so long ago.
I still have some orly nail polishes from summer collection - coastal crush to show you, but at the very beginning I really wanted to combine them on nails. I'm also still learning how to stamp and familiarize with this method, so I decided to add some stamping pattern to this nail art.
at last beauty forum fairs I bought two great stampers from B loves plates and you know what? I can really feel the difference. with stampers from B loves plates it is really easy to transfer pattern on nails - even with clear stamper! so I wanted to do some stamping nail art asap and this is how this bright gradient nail art with mandala designs occured.
mandala pattern that I used is from born pretty store stamping plate no. BP-L051 - with same mandalas. I do not know much about stamping, but even I see that this plate has too shallow engraved patterns (especially comparing it to my other plates, also some from bps). because of that patterns don't want to transfer even from plate to stamper (even if I'm very quick), like there was such little amount of polish in this pattern that it dries on plate. but I won't complain anymore. I really like this plate and its patterns (I'm also a bit crazy about mandalas ;) ) and all you need is some stubbornness, determination and a loooot of stamping nail polish and you will stamp what you want ;)

bps mandala stamping plate is available here (click) and stampers and other stamping accessories from B loves plates - here (click)


światło dzienne, eveline sensitive 8 w 1, 1 warstwa bieli bourjois, gradient: orly - surfer dude, no regrets, for the first time, stemple odbite czarnym lakierem B loves plates, top glisten & glow HK girl
daylight, eveline sensitive 8 in 1, 1 coat of white from bourjois, gradient: orly - surfer dude, no regrets, for the first time, stamps made with black B loves plates polish, glisten & glow HK girl topcoat

7 komentarzy:

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...