czwartek, 16 marca 2017

orly, breathable treatment + color - nourishing nude

ostatnio była odżywka, a dziś pokażę Wam lakier, który działa zupełnie jak odżywka! wygląda nieco jak bezbarwny lakier, ale to dlatego, że jest mocno transparentny i taki frenczowy. mowa o nourishing nude z oddychającej kolekcji breathable od orly.

w kolekcji tej znajdują się lakiery 3 w 1. w jednym preparacie mamy kolorowy lakier, a także bazę i top, przez co znacznie skraca się czas robienia paznokci. ja zawsze przed nałożeniem koloru używam bazy, bardzo często też stosuję pod koniec top. a tutaj wystarczy nałożyć dwie warstwy (lub jak w przypadku tego lakieru nawet jedną) i gotowe.

producent zapewnia, że lakiery z serii breathable odżywiają i wzmacniają nasze paznokcie, a dzięki przepuszczalnej warstwie sprawiają, że są one nawilżone, co jest określone jako oddychanie.
w oddychające lakiery niestety nie do końca wierzę, a i preparaty wszystko w jednym też znajdą wielu sceptyków. ja byłam bardzo ciekawa tej serii i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam. mówcie co chcecie, ale te lakiery naprawdę działają i nie mówię tu np. o dwóch miesiącach noszenia non stop. wzmacniają moje paznokcie, nawet jak noszę je od czasu do czasu przez kilka dni. i jest to naprawdę wyczuwalne. płytka jest twardsza i mocniejsza. nie wygina się tak i paznokcie mniej się rozdwajają. jednym słowem ten cudowny oddychający preparat 3 w 1 naprawdę działa!

w przypadku nourishing nude, uzyskujemy bardzo naturalny efekt. paznokcie nie są kolorowe, a wyglądają po prostu zdrowiej i schludniej. powinno się nakładać po dwie warstwy lakierów z tej serii, jednak w przypadku tego frenchowego transparentnego koloru, ja wolę jedną warstwę (ale pokażę Wam też jak wyglądają dwie). myślę, że to przez odcień lakieru, który przy dwóch warstwach czasem (w zależności od oświetlenia) nie grał z kolorem mojej skóry. ale przy jednej warstwie nic takiego nie zauważyłam. i bardzo polubiłam się z tym lakierem :)
co do spraw technicznych, nakłada się bardzo przyjemnie. jest dość rzadki, ale ładnie się poziomuje i wyrównuje na płytce (a to bardzo ważne w przypadku frenchowych kolorów). jedna warstwa wysycha bardzo szybko, ale na wyschnięcie dwóch już trzeba poczekać chwilę dłużej niż w przypadku, gdy nakładamy przyspieszający wysychanie top. jednak mimo wszystko dwie warstwy nourishing nude wyschły całkiem szybko ;)

jeśli potrzebujecie wzmocnienia, a chcecie cieszyć się pomalowanymi paznokciami, naprawdę polecam :)

lakiery z serii breathable i wszystkie inne lakiery orly znajdziecie na orlybeauty.pl

***

lately I showed you nail conditioner and today I'm gonna show you nail polish, which works exactly like conditioner! it looks a bit like colorless polish, but it's because it's very sheer and like french manicure polish. it's nourishing nude from orly breathable treatment + color collection.

this collection contains 3 in 1 polishes. in one product you have color, base and topcoat, so the time of making your manicure is much shorter. I always use base before putting any color on my nails and very often I use topcoat at the end. and in this case you need to apply only two coats (or even one, as in this case) of one product and your nails are ready.

orly ensure that these polishes nourish and strengthen our nails and thanks to breathable formula our nails are moisturized, which they called breathing.
I'm not quite sure if I believe in breathing nail polish and all-in-one products have many skeptics. I was very curious about this collection though and I have to tell you, it didn't disappoint me. you can say what you want, but these polishes really work and I'm not saying about using them all the time for like two months. they strengthen my nails even when I wear them every once in a while for couple of days. and it's really something you can see. my nails are harder and stronger. they don't bend so easily and don't split so often. so this wonderful 3-in-1 product really works!

nourishing nude gives your nails really natural look. you don't have color on nails, but they look healthier and neater. I prefer to apply one coat of this polish, but you can see two too.
it applies really nice. it has quite running formula, but does level up nicely. you have to wait a bit longer for your manicure to dry, when you don't use fast dying topcoat, but polishes from this collection dry quite quickly, even when you apply two coats ;)


światło dzienne, 1 warstwa orly breathable treatment + color - nourishing nude
daylight, 1 coat of orly breathable treatment + color - nourishing nude
światło dzienne, 2 warstwy orly breathable treatment + color - nourishing nude
daylight, 2 coats of orly breathable treatment + color - nourishing nude
porównanie/comparison

12 komentarzy:

 1. Moim zdaniem, obie warstwy wyglądają dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się jednak dwie warstwy bardziej podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny produkt. Bardzo ładnie wygląda na paznokciach niezależnie czy jest jedna czy dwie warstwy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, jako odżywka super!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dwie warstwy do mnie przemawiają ;-) Choć na swoje paznokcie takiego transparentnego koloru bym nie położyła :-P

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy produkt :) Ma coś w sobie taki kolor-nie kolor ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. wygląda po prostu jak odżywka, ale jednocześnie ma coś w sobie - fajna opcja w ramach 'lakierowego detoksu' :D

  OdpowiedzUsuń
 8. z 2 warstwami według mnie lepiej wyglądają paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim zdaniem 2 warstwy świetnie sie prezentują :-) zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 10. 2 warstwy i paznokcie wyglądają na zadbane. Jesli też odżywia, to pewnie warto.

  OdpowiedzUsuń
 11. 2 warstwy i paznokcie wyglądają na zadbane. Jesli też odżywia, to pewnie warto.

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...