niedziela, 13 stycznia 2013

China Glaze - Sun Worshipper

na dziś mam dla Was lakier China Glaze - Sun Worshipper (874). jest to jeden z pięciu lakierów firmy china glaze, jakie mam. kupiłam go na stronie alphanailstylist.pl. i jeśli chodzi o kolor, to mnie nie rozczarował. jest to pomarańczowy neon, choć wydawało mi się, że będzie trochę bardziej żółty. jednak wybaczam mu to ;) gorzej z jego trwałością, bo zaczął odchodzić od płytki już następnego dnia od pomalowania. ale może jest to spowodowane tym, że żeby krycie było zadowalające musiałam nałożyć 4 warstwy. i to 4 warstwy samego china glaze, który sprawiał mi trochę kłopotów przy malowaniu, smużąc i nie dając jednolitego efektu, więc pomiędzy dwie ostatnie warstwy nałożyłam też top coat, co znacznie ułatwiło malowanie i równomierne rozprowadzenie lakieru. co do plusów, to schnie błyskawicznie, do matu (na zdjęciach z topem), no i ten kolor!!!
jednak jest to taki kolor, którego nie mogłabym nosić dłużej na paznokciach, niż jakieś 2 dni, więc to, że szybko odpryskuje nie jest jego aż tak ogromną wadą.
i czas na zdjęcia. z góry przepraszam Was bardzo za moje skórki ;)

sun worshipper w świetle dziennym:i przy sztucznym świetle, z flashem:powiedziałabym nawet, że w świetle dziennym ten lakier jeszcze bardziej świeci i jest bardziej żarówiasty, niż na zdjęciach, w co może trudno uwierzyć ;)

2 komentarze:

  1. Bardzo ładny, taki ostry pomarańcz, aż neonowy. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam ten kolor! Faktycznie na żywo efekt jest jeszcze lepszy:D

    OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...