środa, 3 stycznia 2018

orly - for the first time

po świąteczno-sylwestrowej przerwie wracam do Was z ostatnim "mandalowym" lakierem orly (mandalowe zdobienie - klik klik), czyli z fioletem - for the first time. niby fiolet, ale w sumie to kolejny lakier z letniej kolekcji coastal crush, który tak naprawdę ma taki kolor "pomiędzy". tym razem pomiędzy fioletem a różem. w butelce i po pomalowaniu na paznokciach ma dokładnie ten sam odcień, jednak jak widzę go w butelce to jest fioletowy, a na paznokciach wydaje się różowy, nie wiem o co chodzi :P w każdym razie kolor jest bardzo ciekawy i zdecydowanie poprawia humor. na początku wydawało mi się, że będzie bardzo podobny do fioletu scenic route (klik) z jednej z poprzednich kolekcji (pacific coast highway), ale okazało się, że jednak są nieco inne (na końcu znajdziecie porównanie)
for the first time może i jest żywym kolorem, ale - w przeciwieństwie do wcześniejszych lakierów z tej kolekcji, które Wam pokazywałam - nie jest to neon. jest więc nieco bardziej kremowy od swoich neonowych "znajomych" z coastal crush, ale krycie ma takie samo - wystarczą dwie zwykłe warstwy. aplikacja i czas wysychania - standardowo, bez żadnych problemów.

do kupienia na orlybeauty.pl


today there will be the last "mandala" polish (mandala nail art - click click) from orly - purple shade for the first time. well, it's kind of purple, but actually it's another polish from coastal crush collection that is "just between". in this case shade is between purple and pink. it looks exactly the same in the bottle and on nails, but when I look at the bottle it is purple and on nails it seems pink, I don't know how that happens :P but nonetheless this is a great, unique shade, which definitely improves mood. at first I thought it will be very similar to another purple shade - scenic route - form other orly collection (pacific coast highway), but it turned out not so alike (you will find comparison at the end of this post)
for the first time is a vivid color, but - in opposite to other polishes from this collection, which I have already shown you - it's not a neon shade. it's more creamy than its neon friends from coastal crush, but has similar opacity - you need two normal coats for full coverage. applying and drying time - standard, without any issuses.


światło dzienne, eveline sensitive 8 w 1, 2 warstwy orly - for the first time, bez topu
daylight, eveline sensitive 8 in 1, 2 coats of orly - for the first time, without topcoat 
porównanie / comparison

6 komentarzy:

  1. Kolor w sam raz na pochmurne, szare dni, od razu poprawiłby nastrój 😉

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo lubię ten lakier, jeden z moich ulubionych <3

    OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...