wtorek, 30 stycznia 2018

zielone stemplowe zawijasy | green stamping flourishes

moja przygoda ze stemplami zaczęła się stosunkowo niedawno. po części dlatego, że bardzo długo wzbraniałam się przed tą metodą, bo wydawało mi się, że to swojego rodzaju oszustwo. zamiast się wysilać, odbija się jakiś wzór na paznokciach i już. jednak po baaaardzo długim czasie stwierdziłam, że są wzory, których po prostu nie da się namalować ręcznie i jakoś powolutku zaczęłam się przekonywać do płytek. tę, z której pochodzi dzisiejszy wzór nawet sama kupiłam (ze sklepu el corazon, jej nr: kst-54)! bo większość mam ze współprac. nie znam się i nie wiem, czy to ich oryginalne płytki, ale wzór na tyle mi się spodobał, że postanowiłam dać szansę tej płytce :)
bazą do tego zdobienia był piękny duochromowy zielony lakier z p2 30 seaweed green (z limitki beyond lagoon) jako że nie znam się na stemplach i wtedy chyba nie miałam jeszcze żadnego lakieru do stemplowania, postanowiłam odbić wzór lakierem colour alike. niestety nie wiem czemu, ale wybrałam lakier, który nie najlepiej kryje - 544. jednak w sumie właśnie z tego powodu wzór wyszedł bardzo delikatny i nie rzucał się aż tak bardzo w oczy.

my stamping adventure have actually started not so long ago. it was because I have resisted for a long time, because i thought that stamping is some kind of cheating. instead of make some effort, you just stamp your nails and they are done immediately. but after a loooong time I thought that there are some patterns that are impossible to freehand paint. and so I slowly started becoming convinced that stamping plates are not so bad. I even bought this one which was used to create today's nail art myself (from el corazon shop,  it's kst-54)! because most of my plates are from cooperations. I don't know much of stamping plates, and I don't know if it is an original el corazon plate, but I liked this pattern so much, that I decided to give it a try :)
as a base I used duochrome green p2 nail polish (from beyond lagoon LE) - 30 seaweed green. as I do not know much about stamping, and I thought I haven't even got any stamping polish that time, I used regular colour alike polish to stamp. I don't know why I chose polish that doesn't have very good coverage - CA #544. but mostly because of that this pattern turned out very delicate and whole nail art was very subtle.


światło dzienne, indigo - nail therapy, 2 warstwy p2 - 30 seaweed green, stemple: colour alike #544
daylight, indigo - nail therapy, 2 coats of p2 - 30 seaweed green, stamps: colour alike #544

8 komentarzy:

 1. kolor dość dziwny xD Jednak na pierwszy rzut oka wzorki wyglądają jak drewniane słoje :d

  OdpowiedzUsuń
 2. Płytka bardzo ładna, a ja jestem mega fanką zieleni, więc super :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A czasem właśnie takie mało widoczne stemple mają swój urok ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślicznie się prezentuje, kolorek nietypowy, ale fajny. Ja chyba lubię wszystkie odcienie zieleni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hmm mani w Zuziowych kolorach? :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładne i nietypowe zdobienie :) Takie delikatne :)

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...