czwartek, 31 stycznia 2019

Glam Nails Challenge December - renifer(ka) i choinki (lady reindeer and "christmas" trees)

dziś pokażę Wam ostatnie grudniowe zdobienie - tak na ostatni dzień stycznia :) to chyba moje ulubione zdobienie z tego miesiąca i muszę Wam powiedzieć, że bardzo przyjemnie mi się je nosiło (na tyle fajnie, że w sylwestra też miałam to na paznokciach).

reniferkę namalowałam lakierami i cienkim pędzelkiem, podobnie jak niektóre choinki. jednak większość drzewek (te trójkątne) zrobiłam malując większy prostokąt lakierem na macie i potem wycinałam z wyschniętego lakieru trójkąty i przyczepiałam je na mokry biały lakier na paznokciach.

drzewka i renifera połączyłam właściwie dlatego, że bardzo chciałam zrobić choinki od kiedy zobaczyłam na Instagramie zdobienie nailsterii (klik klik). choinka była jednym z tematów grudniowego glam nails challenge, ale oczywiście nie wyrobiłam się z terminem, więc postanowiłam je połączyć z reniferem :)


today I'll show you my last december nail art - on the last day of january :) I think it's my favourite nail art from december and I have to tell you I really enjoyed wearing these nails (actually it was so nice, I had them also on new year's eve).

the lady reindeer was handpainted with thin brush and nail polishes, just like some of trees. but most of my "christmas" trees was made by applying nail polishes on silicone matte and after polish dried, I cut triangles from these pieces of polish nd I applied them on wtill wet white polish on my nails.

these trees and reindeer was combined actually because I wanted to do such trees so bad, after I saw this design on nailsteria's IG (click click). christmas tree was one of december's themes at glam nails challenge, but I didn't manage to do this on time, so I decided to add the trees to my little reindeer :)

inspiration source: amazon.com
inspiration source: instagram.com/nailsteria


6 komentarzy:

 1. Śliczne połączenie kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. This is so cute ♥ It look like a graphic design. *__*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oooh, thank you! it really means a lot to me 💜

   Usuń
 3. Świetny choinki, szczególnie podoba mi się, że są niebieskie ;D A Pani Reniferowa taka słodka, i te rzęsy! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :* no mi te niebieskie choinki właśnie też się bardzo spodobały :)

   Usuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...