poniedziałek, 20 sierpnia 2018

może morze? | let's see sea (dance legend - spot it white)

dość często przeglądam Instagram w poszukiwaniu inspiracji paznokciowych i to właśnie tam odkryłam pękający top dance legend, który pokażę Wam w dzisiejszym poście. ale nie nie nie, nie jest to typowy pękający lakier, z tych które większość osób kojarzy. ten "pękacz" to zupełnie co innego.
pierwsze zdobienie, jakie widziałam z użyciem lakieru pękającego dance legend to paznokcie, które wyglądały jak plaża pokryta lekko spienioną wodą. beżowy, jakiś niebieski lub morski i właśnie takie białe wzory. całość wyglądała tak pięknie (tym bardziej, że kocham morze), że stwierdziłam, że muszę mieć ten top. i powiem Wam, że nie żałuję. jest tylko jedna rzecz, która działa inaczej niż w standardowych lakierach pękający. lakiery dance legend z serii spot it trzeba nakładać na jeszcze mokry lakier, a nie jak standardowe pękacze na zupełnie suchy lakier bazowy.

zdobienie, które dziś Wam pokażę powstało na dwa sposoby - jednak wszystkie wzory powstały na macie i później przeniosłam je na paznokcie w formie naklejek. część z nich to bezbarwny top wymieszany z białym pękającym topem dance legend (ta wersja jest na lewym ręku), a część - morski lakier colour alike wymieszany z tym samym białym topem (na prawym ręku). wszystkie paznokcie i tak miałam wcześniej pomalowane morskim lakierem (colour alike - arcadia), jednak pierwsza wersja naklejek wyglądała na nich fajniej, tak bardziej przestrzennie, bo biały wzór nie był zmieszany z morskim lakierem, tylko tak fajnie się od niego odcinał, co dawało właśnie taki "nadmorski" efekt. 


I scroll Instagram quite a lot, usually looking for some nailart inspirations. and that's how I found this magical topcoat from dance legend, which I'm going to show you today. it's kind of cracking top, but it's nothing like well known cracking polishes. this polish is something totally different.
first nailart with dance legend spot it top that I saw on IG made me fall in love with this effect. It looked like beach sand covered with a bit foamed water. nude, some blue or teal and this dotted pattern made with this topcoat. it looked so beautiful and I love sea so much, that I just felt that I have to buy this top. and you know what? I don't regret it at all. but there is one thing that is different with this polish. dance legend polishes from spot it collection have to be applied on still wet polish (something opposite to standard cracking polishes, when you had to apply it on dry base)

this nailart that you can see today was made in two ways - all patterns were made on stamping matte and then transferred on nails though. first part was made with clear topcoat and white dance legend top (left hand) and the second part: with teal colour alike polish and white dance legend top (on right hand). as a base I used teal CA polish (colour alike - arcadia) on all my nails and then I put decals on it. but I have to say I liked the nails made with the first method more. they looked cooler and more 3d, because this white pattern wasn't just mixed with teal base polish and you could see the layering of this design, which gives "sea" impression.


eveline sensitive 8 w 1, 2 warstwy colour alike - arcadia, naklejki z lakieru dance legend - spot it white, top glisten & glow - HK girl

eveline sensitive 8 in 1, 2 coats of colour alike - arcadia, decals from dance legend - spot it white polish, top coat glisten & glow - HK girl

12 komentarzy:

 1. Ale fantastyczny efekt, wow! Mam jeszcze jeden tradycyjny, czarny pękacz hihi :D Ale taki biały o takim efekcie też bym chętnie przygarnęła, ten morski efekt jest fantastyczny! I piękny kolor masz pod spodem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) a wiesz im więcej lakierów w takim zdobieniu, tym fajniej to wygląda. tylko szkoda, że te lakiery dance legend mają takie malutkie buteleczki

   Usuń
 2. Wow! Zupełnie nie słyszałam o takim pękaczu. Nigdzie go nawet wcześniej nie widziałam. Piękny efekt!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no bo to z Rosjiiii :P ale jest na hypnotic polish ;)

   Usuń
 3. Efekt niesamowity! Pierwszy raz coś takiego widzę! Wow! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że się podoba ;) i polecam #fluidnailart, zresztą w ogóle te lakiery dance legend z serii spot it są warte uwagi ;)

   Usuń
 4. No to już wiem czemu mój pekacz nie działa hahaha nakładałam go na suchy lakier i efekt był znikomy żeby nie powiedzieć w ogóle. teraz już wiem dlaczego :D tak więc biegnę po swojego pękacza i już go próbuję jak należy :D

  cudownie wyszlo to Twoje zdobienie!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) i mam nadzieję, że ten Twój lakier też w końcu zacznie lepiej działać

   Usuń
 5. wygląda super, przypomina mi jakiś kamień :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :) w sumie, tak na to nie patrzyłam. dla mnie to po prostu spieniona woda ;)

   Usuń
 6. Przepiękne pazurki. Bardzo mi się podobają ;)

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...