środa, 21 września 2016

kiko, velvet satin - 688 butter

bardzo lubię lakiery kiko i lubię w nich właściwie wszystko. mają fajne kolory i wykończenia, super formułę, wygodne pędzelki, szybko schną. i bardzo się cieszę na każdą nową kolekcję, a jeszcze bardziej na ich wyprzedaże, kiedy można te super lakiery kupić za na prawdę śmieszne pieniądze. co niestety zawsze kończy się tym, że nie mogę się opanować i jak tylko jestem w kiko, wpadam w lakierowy szał :p tak było i tym razem, parę miesięcy temu, gdy okazało się, że na wyprzedaży jest matowa kolekcja (dawno temu kupiłam z tej kolekcji jeden lakier, a później ona zniknęła z kiko i żałowałam, że wzięłam wtedy tylko jeden). na promocji jednak zaszalałam. głównie wzięłam wtedy lakiery z drobinkami, ale byłam w kiko z moim Olkiem, który chyba po prostu zaakceptował moje lakierowe szaleństwo i zawsze namawia mnie, żebym wzięła jeszcze jakiś kolor :p no i wzięłam tego nudziaka, bardzo ładnego zresztą :)
matowymi lakierami nie zawsze maluje się dobrze, bo czasem robią jakieś psikusy, ale tym malowało mi się bardzo dobrze. do krycia wystarczyły dwie warstwy, bo lakier jest mocno napigmentowany, co jest dużym plusem w przypadku takiego koloru. po wyschnięciu mat jest idealny, nie jakiś tam lekko błyszczący/satynowy. normalny, konkretny mat. bardzo przyjemnie mi się nosiło ten kolor. jakoś "na starość" zaczynam się lubić z beżami :D a ten ma taki ładny kolor. neutralny, ale jasny. myślę, że idealny dla bladziochów takich, jak ja :)

I'm a real fan of kiko nail polishes and I like actually everything in them. they have interesting colors and finishes, great formula, nice brushes, they dry quckly. and I'm really happy for every new collection and even more happy if it's on sale ;) you can get these beauties for really low price then. which always ends the same: I'm just getting into nail polish craze and I want to buy everything :p and that exactly what happened few months ago, when mat collection was on sale (I bought one polish from it like ages ago and then it disseapeared and I regretted that I bought just one of them). so I had a splurge this time. I bought mainly polishes with particles, but I was there with my boyfriend and I think he just accepted my nail polish insanity and he's always persuading me to take one more. so I took this pretty nude one :)
mat polishes are not always easy to work with, but using this one was easy peasy. it's opaque in two easy coats, which is very good result for such a light shade (it's so well pigmented). after drying you can see perfect mat. it's not satin/a bit glossy, it's just regular mat. I really liked wearing this polish. and I think that as I'm getting older, I'm starting to like nudes much more :D and butter has beautiful shade. it's neutral, but light and I think it will be perfect for people with pale skin, like mine :)


światło dzienne, sally hansen - diamond strength, 2 warstwy kiko - 688 butter, bez topu
daylight, sally hansen - diamond strength, 2 coats of kiko - 688 butter, without top coat
i jak Wam się podoba? / what do you think? 

15 komentarzy:

 1. Jest mega :)
  Też jestem bladziochem więc jak najbardziej chciałabym wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny kolor, uwielbiam nudziaki na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kobieta z takim kolorem na paznokciach w moich oczach uchodzi za osobę subtelną :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealny matowy nudziak. Uwielbiam takie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny kolor :) Nie miałam jeszcze kontaktu z kiko

  OdpowiedzUsuń
 6. kolor idealny :) ! pięknie wygląda na krótszych pazurkach

  OdpowiedzUsuń
 7. W przypadku tego koloru wykończenie dodało mu uroku :)

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...