sobota, 5 maja 2018

maga - 12Z pasażer

dziś pokażę Wam jeden z lakierów firmy Maga - pasażer. to dość dziwny i nieczęsto spotykany odcień lakieru: brązowo-niebieski/morski duochrom i to w wydaniu drobinkowym - glassfleckowym? sama mam trochę mieszane uczucia co do tego lakieru, ale takie dziwaki zawsze mnie jakoś przyciągają, ja nie wiem. dlatego postanowiłam dać pasażerowi szansę i wypróbować go na własnych paznokciach ;) kolor lakieru jest jasno-brązowy z bardzo wyraźną niebiesko-morską poświatą. nie wiem, jaki był zamysł co do nazwy lakieru, ale dla mnie pasażer kojarzy się tu jednoznacznie z filmem obcy ósmy pasażer nostromo. to naprawdę dziwny lakier i jak dla mnie pasuje do tego filmu jak ulał ;)
konsystencja lakieru jest raczej z tych gęstych, przez co lakier nakłada się nieco grubszymi warstwami - do krycia są potrzebne dwie, ale można go też nałożyć na czerń. ja malowałam nim bez bazy. wysychanie w przyzwoitym tempie. i coś o czym muszę wspomnieć - lakier ma bardzo wygodny, spłaszczony i lekko zaokrąglony na końcu pędzelek - idealny do malowania przy skórkach :)

lakiery Maga dostaniecie na ich stronie internetowej www.sklep.maga-lab.pl

today I'm gonna show you one of Maga polishes - pasażer (passenger). this is really weird and unusual shade: brown-blue/teal duochrome with particles - glassfleck finish? even I have mixed feelings about this one. but every single weird shade atracts me like magnet, I don't know why. so I decided to give a try also this polish ;) passenger has light brown shade with visible blue/teal glow. I don't know what was the story of this polish's name, but the only thing that comes to my mind is alien: eight passenger of nostromo. this is a really weird polish with accurate name ;)
consistency of polish is more on a thick side, and due to that it applies with thicker coats. you need two coats for full coverge, but it can be also applied on black base. I used it on its own. drying time was also nice. and one more thing I have to say is brilliant brush of this polish. it's slightly flattened, rounded at the end and it's really nice to work with - perfect for applying polish in the cuticle area :)


maga - instant rebuild, 2 warstwy maga - 12Z pasażer, bez topu
maga - instant rebuild, 2 coats of maga - 12Z pasażer, without topcoat

6 komentarzy:

 1. Świetne są te fioletowe refleksy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha rzeczywiście jak z tego filmu :), ale generalnie fajny kolor, podoba mi się :) zapraszam na http://mistrz.edu.pl/ u serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie Nostromo zawdzięcza swoją nazwę :p
  Też lubię takie nietypowce ;) Spróbuj go kiedyś zmatowić... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo oryginalny kolor. Paznokcie wyglądają znakomicie :)

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...