wtorek, 24 stycznia 2017

płytka BP-L003 z born pretty store + stempel | born pretty store BP-L003 plate + stamper

niektórzy wiedzą o tym, że długo nie chciałam/nie mogłam przekonać się do stempli. w końcu jednak postanowiłam spróbować i tak w moje ręce trafiła płytka z born pretty store - BP-L003.
to moja pierwsza płytka, więc możecie sobie wyobrazić jakim żółtodziobem jestem jeśli chodzi o sprawy stemplowania. mimo wszystko starałam się, więc będą też i wszystkie, nieco nieudolnie odbite przeze mnie wzory (heloł, mam jeden stempel) i trzy zdobienia, które już się tu kiedyś pojawiły (klikając w poszczególne zdjęcia, przeniesiecie się do odpowiednich postów).

some of you know that I coudn't convinced to stamping for a loooong time. but finally I decided to give this a try and so I got one plate from born pretty store - BP-L003.
it's my first stamping plate, so you can imagine what a greenhorn I am if it's about stamping. despite that I tried, so you can even see all these patterns stamped, clumsily of course. but I have also one stamper, so you know... you can also find here three stamping nail arts, which I made using BP-L003 plate. they all appeared here before. if you want to see more, all you need to do is to click on pictures below.
płytka BP-L003 ma 15 całopaznokciowych wzorów, z których prawie wszystkie są idealnie wygrawerowane. tylko jeden jest jakiś lewy - spiralki (trzeci wzór od lewej w pierwszym rzędzie od góry). niestety w środku kręciołków wzór nie jest dokładny i widać, że zanika. a szkoda, bo to jeden z wzorów, które podobały mi się najbardziej. myślę, że poza spiralkami wzory odbijają się całkiem dobrze i wyszłoby to o wiele lepiej, gdyby robił to ktoś z wprawą :D dodam też, że lakier, którego użyłam to zwykła stara czerń od colour alike, nic specjalnego do stempli. mam co prawda jeden stemplowy lakier, ale jest srebrny, więc na białej kartce słabo byłoby go widać :p

BP-L003 plate has 15 big patterns and almost all of them are great engraved. there's one a bit worse though - spirals (top row, third pattern from left). unfortunatelly you can see that inside these swirls pattern fades and you just can't stamp them properly. it's such a shame, because this was one of these designs that i liked the most here. but except spirals, the rest of patterns stamp very well I think. and this test on paper would look much better, if it was done by someone with some experience ;) I stamped with regular black polish from colour alike, so maybe it could play a role too
jak już wspomniałam, z racji, że to dopiero moje stemplowe początki, mam tylko jeden stempel, również z born pretty store - dokładnie ten (klik). niby jeden, ale ma 3 wymienne gumy, ja mam czerwoną, niebieską i różową. ostatniej z nich nie ma na zdjęciach, bo ma właściwie takie same właściwości jak niebieska. a czym różni się czerwona od niebieskiej? mam wrażenie, że to widać już nawet na zdjęciach. czerwona jest miękka i bardziej elastyczna. niebieska jest twardsza i trudniej się z nią pracuje. niebieska i różowa guma też stemplują, ale najlepsza moim zdaniem jest czerwona. wszystkie wzory powyżej odbijałam czerwonym stemplem/gumą(?)

as I mentioned before, because of my very first steps in stamping world, I have only one stamper, also from born pretty store - this one (click). well it's one, but it has three different rubber refills - red, blue and pink. you can't find pink one on pics, because it's almost the same as blue one. and what differs red and blue refill? I think you can tell this just looking at pictures. red one is soft and more elastic than blue one. blue is tougher and harder to work with. blue and pink ones also stamp, but I think red is the best one. all patterns above are stamped with red refill
jakieś stemplowe rady? przyjmę każdą :D  | any stamping advices? I need all of them :D

22 komentarze:

 1. Mam jedną płytę z BP i jestem zadowolona ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na pierwsze stemplowanie to... Kosmos!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale uczyła mnie aalimkaa! sama to bym w życiu nie ogarnęła jak to wszystko zrobić :P

   Usuń
 3. Ale mega wzory! Normalnie większość trafia w mój gust, cudne! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie właśnie też dlatego spodobała się ta płytka ;)

   Usuń
 4. Chyba muszę sprawić sobie jakąś płytkę, bo na pazurach wygląda to ślicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię tę płytkę. A jak na pierwsze próby stemplowania to wyszło Ci genialnie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję i jeszcze raz powtórzę, że to wszystko zasługa aalimki ;)

   Usuń
 6. mam tę płytkę i bardzo ją lubię ;) mnie też najbardziej podobają się spiralki, u mnie też niedokładnie się odbijają, ale jakby lepiej, tylko w 'środeczku' są rozmazane, ale mam na to sposób - można tam nakleić piegi, ćwieki, cyrkonie albo cokolwiek ;) bardzo dobrze ci idzie jak na początek! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie, taka szkoda tych spiralek. i dziękuję!! :)

   Usuń
 7. nie wierzę, Zuzia i stemple :PPP ale pochwale Cię, że bardzo ładnie wyszł zdobienia, stempluj częściej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, no widzisz? dzięki, stemplowa nauka Kamili najwyraźniej nie poszła na marne ;)

   Usuń
 8. Nie napiszę żadnej stemplowej rady, bo super sobie radzisz! Hehe moje początki to była tragedia, a u Ciebie tu tak ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki, ale wiesz żaden wzór mi się nie odbił cały i trochę mnie to wkurza :p

   Usuń
 9. Super wzory ma ta płytka :)
  Co do stemplowania to idzie ci świetnie - granat ze srebrem wygląda mega :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam tą płytkę :)
  Rada? Cierpliwości Zu, cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo lubię stemple BP, mam chyba z 10 :) Akurat tej płytki nie posiadam. Muszę koniecznie domówić :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Wyszło super!!! Choć sama płytka nie przypadła mi do gustu.
  Z tym dużym stemplem nie miałam do czynienia i zastanawiam się nad jego zakupem.
  Ja pòki co cały czas staram się rozgryść przezroczyste stemple. Mam 4 i żadnym nie umiem stemplować...

  OdpowiedzUsuń
 13. i bardzo dobrze, ze się przekonałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mam tę płytkę i wzory mi się bardzo podobają :D

  OdpowiedzUsuń
 15. Jakie nieudolnie, jakie rady? Stemplowanie wygląda idealnie, nie wiem, co powiedzieć, moje próby ogarnięcia stempli były nie do pokazywania światu, nawet rzuciłam to wszystko z żalem, aż tu nagle po odstawieniu po jakimś czasie zaczęło wychodzić.
  Ta płytka naprawdę jest świetna, prawie każdy wzór im się udał, szkoda tych spiralek, u mnie też ich środki są takie "niedorobione", na szczęście nie rzuca się to za bardzo w oczy.

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...