wtorek, 13 października 2015

born pretty chameleon - 215

hej hej. dziś chciałabym Wam pokazać pewnego gagatka. ale najpierw chciałabym Was ostrzec, dziś będzie dużo zdjęć. naprawdę dużo. ale ten lakier to prawdziwy kameleon, więc nie mogłam się powstrzymać. kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy na stronie born pretty store to było coś jak miłość od pierwszego wejrzenia. ale później go dostałam, wypróbowałam i już nie było tak fajnie. bo on niestety nie wygląda tak jak na stronie bps. no cóż, jest trochę inny, ale to jednak nadal prawdziwy multichrom. więc ogólnie go lubię. nie podoba mi się jego główny kolor, który widać przez większość czasu (takie różowe złoto), ale podoba mi się reszta kolorów (zielony, morski, niebieski i jest tam nawet fiolet!). po prostu wolałabym, żeby zielony był w nim głównym kolorem. on gdzieś tam jest, ale nie jest główny.
znajdziecie go tu (klik) i nie zapomnijcie o moim 10% kodzie zniżkowym APBQ10
i to co jest jeszcze dosyć ważne, lakier należy nakładać na czarną bazę


hey hey. I'd like to show you a little scamp today. but first of all there will be a lot of pics. like A LOT. but this polish is a real chameleon so I just couldn't resist. when I first saw this polish at born pretty store website it was kind of love from the first sight, but then I got it and tried it out. and it wasn't so colorful anymore, because it doesn't look like it looks at bps web. well, it is quite different, but it's still a real multichrome chameleon though. so I like it overall. I don't like its main color which is visible most of the time (this kind of pinkish gold), but I like rest of the colors (green, teal, blue and there's even purple!) and I'd like it better if green was the main color in it. it is there somewhere, but it's not the main color.
you can get it here (click) and don't forget to use my 10% off coupon code APBQ10
and what is important, it should be applied on a black base

światło dzienne, pierre rene ideal regeneration, 1 warstwa colour alike typografia L, 2 warstwy born pretty chameleon 215, bez topu
daylight, pierre rene ideal regeneration, 1 coat of colour alike typografia L, 2 coats of born pretty chameleon 215, without top coati jak Wam się podoba :) ? lubicie multichromy?
                     and what do you think? do you like multichrome effect?

18 komentarzy:

 1. Genialny lakier. Też uważam, że lepiej wyglądałby jakby ta zieleń była na pierwszym miejscu. :D Fiolet też bardzo ładnie w nim wygląda. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem ten główny kolor nie jest zły, co prawda zieleń powala i jest o wiele ładniejsza. Ale jak się nie ma co się lubi... ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no właśnie ;) dlatego koniec końców jednak się z nim polubiłam :P

   Usuń
 3. Jejku, ślinka mi leci, zaplułam klawiaturę! Chcę, chcę wszystkie multichromy świata! Ten też, mimo, że faktycznie jego podstawowy kolor nie jest najpiękniejszym w palecie tego lakieru :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no dokładnie! czyli nie jestem w tym odczuciu osamotniona, cieszę się :D o ile on byłby piękniejszy gdyby nie miał w sobie tego złoto-różu :P

   Usuń
 4. Mam podobny odcień i bardzo go lubię;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam dosłownie identyczny kolor z Catrice i go uwielbiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ciekawy lakier i mówię to ja, ta która kompletnie nie umie się dogadać z multichromami :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba, ale nie widzę go na moich pazurkach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam takiego samego kameleona tylko z essence;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mam żadnego kameleonka , jakoś mnie nigdy do nich nie ciągnęło, ale w zasadzie nie wiem czemu, bo jak oglądam tego gagatka na Twoich paznokciach to mi się podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny kolor, aż mnie nabrało na podobny na moich paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ale cudeńko! mi się strasznie podobają, ale nie mam ani jednego, muszę uzupełnić braki ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. wygląda pięknie, ale wydaje mi się, że też bym miała takie odczucia jak Ty. Zieleń na pierwszym planie byłaby genialna.

  OdpowiedzUsuń
 13. multichromy lubię oglądać, ale nie nosić ;) ten wygląda interesująco na niektórych ujęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Tak, kolory z pierwszych ośmiu zdjęć i ostatni to nie moja bajka. Mógłby być cały czas taki jak na pozostałych fotkach.

  OdpowiedzUsuń

bardzo dziękuję za każdy komentarz! sprawiają mi one dużą radość i zawsze staram się odwiedzać osoby, które je zostawiają

i naprawdę nie musicie się reklamować. przecież widzę z jakiego jesteście bloga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...